Terus ke kandungan
7 epsAku Bukan Sue Lagi

Aku Bukan Sue Lagi

Bahasa: Melayu7 episodDitayangkan di sini:
Eps 1–7 percuma

Cara menonton

  1. Tonton di sini dahuluPilih Episod 1–7 dalam senarai atau tekan butang «Tonton percuma». Terus main dalam pelayar, tak perlu daftar akaun.
  2. Ketik Episod 8Mulai Episod 8, baris episod berwarna kelabu dengan ikon mangga. Ketik barisnya atau butang «Sambung di aplikasi rasmi».
  3. Sambung di aplikasi rasmiAnda akan dibawa ke aplikasi rasmi untuk menonton baki episod hingga tamat. Simpan tajuknya supaya mudah dicari semula.

Senarai episod7 episod · 7 percuma

  1. 01Episod 1Percuma · terus dalam pelayarTonton
  2. 02Episod 2Percuma · terus dalam pelayarTonton
  3. 03Episod 3Percuma · terus dalam pelayarTonton
  4. 04Episod 4Percuma · terus dalam pelayarTonton
  5. 05Episod 5Percuma · terus dalam pelayarTonton
  6. 06Episod 6Percuma · terus dalam pelayarTonton
  7. 07Episod 7Percuma · terus dalam pelayarTonton

Sinopsis

Ringkasnya: 7 episod, bahasa Melayu, audio asal, dan Episod 1–7 boleh terus ditonton di sini.

Dikhianati dan ditinggalkan mati oleh suami yang mendera dan simpanannya, Sue diselamatkan oleh datuk bilionairnya. Tiga tahun kemudian dia kembali sebagai Cecilia, pewaris berbahaya yang disokong rangkaian Grey Falcon, lalu menghancurkan empayar bekas suaminya dan menyeret para penyeksanya ke neraka.

Bersama pelindungnya Brandon, dia terlahir semula—namun balas dendamnya baru bermula.

Soal jawab

Berapa jumlah episod Aku Bukan Sue Lagi?
Aku Bukan Sue Lagi mempunyai 7 episod. Episod 1–7 boleh ditonton percuma di Serambi Drama.
Aku Bukan Sue Lagi dalam bahasa apa?
Drama ini tersedia dalam Bahasa Melayu. Tajuk lain dalam Bahasa Indonesia juga ada di sini, semak menu «Bahasa».
Episod Aku Bukan Sue Lagi mana yang percuma?
Episod 1 hingga 7 percuma ditonton terus di halaman ini tanpa daftar akaun. Baris kelabu dengan ikon mangga bermaksud sambungannya ada di aplikasi rasmi.
Di mana menonton Aku Bukan Sue Lagi mulai episod 8?
Ketik Episod 8 atau butang «Sambung di aplikasi rasmi». Anda akan dibawa ke aplikasi rasmi. Syarat syiling atau langganan ikut peraturan aplikasi tersebut.

Drama serupa

Serambi Drama hanya menyediakan Episod 1–7 sebagai tontonan percuma. Episod penuh dan semua hak cipta Aku Bukan Sue Lagi adalah milik platform rasmi dan pemegang lesennya.